Uluslararası Araç Nakliye

Avrupa'dan evinize hızla, uluslararası araç nakliyesi

Firmamızın grup şirketlerinden biri olan 9 Ekim Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. yurtdışından özellikle Avrupa’dan gelecek ya da gidecek tüm araçları (otomobil, minibüs, 4×4 arazi taşıtı, motosiklet), bulunduğu adresten alıp özel otomobil taşıma amaçlı Alman menşeili son model tırlarla gideceği yere kısa sürede ve güvenle nakleder.

Firmamız bu konuda 80 yıldır uluslararası araç nakliye ve ev eşyası nakliyesi yapan Almanya’daki iş ortağı ile birlikte hizmet vermektedir. Münih’teki iş ortağımıza ait 20.000m2 alan içindeki gümrüklü antrepo alanında tüm araçlar güvenle park edilebilir. Almanya’dan Türkiye’ye her hafta düzenli seferlerimiz bulunmaktadır. Tır çıkış günleri, Almanyadan Türkiyeye Salı – Cuma; Türkiyeden Almanyaya Pazartesi- Perşembedir. Tır taşımacılığında görev alan tüm şoförlerimiz Alman uyrukludur ve uluslararası otomobil taşımacılığı ve ev eşyası nakliyesi konusunda deneyimlidir. Dilerseniz firmamız yurtdışında çok uygun fiyatlarla aracınıza uzun veya kısa süreli depolama ve park hizmeti de sağlar.

Gerekli durumlarda ve müşteri tarafından talep edildiğinde yurtdışındaki gümrük işlemleri firmamızın yurtdışındaki acenteleri tarafından tamamlanır. Denizaşırı ülkelere deniz yolu ve konteynır ile uluslararası araç nakliye de mümkündür. Konteynır ile araç taşıma çok ayrı bir uzmanlık ister zira konteynırlara düzgün ve kaliteli teknik malzemelere iyi bir şekilde sabitlenmeyen araçlar özellikle deniz aşırı taşımalarda büyük hasar görürler. Amerika, İngiltere, Almanya ve Rusya’ya haftalık seferler düzenlenir. Talep halinde araçlar denizaşırı ülkelere uçak kargo ile transfer edilebilir.

Firmamız sadece uluslararası araba ve ev eşyası nakli konusunda hizmet verir, ticari eşya taşımak isteyenleri bu konuda uzman güvenilir firmalara yönlendirebiliriz.

Back to top