Hakkımızda

TaxFreeCar Yabancıdan Yabancıya Araç Satışı Tarihçe ve Hizmetler

Şirketler Grubu

9Ekim Grup

24 Yıllık Deneyim

1989 yılında şahış firması olarak kurulan 9ekim, 1993’ dan beri TC Gümrük Müsteşarlığı’yla resmi ve lisanlı çalışarak Gümrük Müşavirliği Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Çeşitli konularda insanlara hizmet veren 9ekim’in TaxFreeCar Departmanı da Türkiye’de yaşayan yabancı insanlara, firmalara, konsolosluklara ve elçilere gümrük müşavirliği konusunda teknik destek vermektedir. TaxFreeCar departmanımız ayrıca yabancıdan yabancıya araç lojistiği konusunda ki büyük tecrübesiyle, müşterilerine uluslararası araç nakliyesi hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Hizmetlerimiz sayfasını inceleyiniz.

9ekim Group Yabancı Personel Çalışma İzni ve İkamet İzinleri hizmeti vermektedir.

 • Uluslararası kapıdan kapıya ev eşyası nakliyesi
 • Engelli araç lojistiği ve danışmanlık hizmeti
 • Bedelsiz araç ithalatı ve lojistik hizmeti(Türkiye’ye kesin dönüşün yapılması)

9ekim Grup’un Yönetici kadrosu, gümrük müşavirliği alanında uzun süre çalışmış, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Komite Üyesi ve A karne izin belgesine sahip gümrük müşavirleridir. T.C Gümrük Müsteşarlığı ile çalışan 9ekim Group müşterilerine hızlı ve sağlıklı bir gümrük hizmeti vermek için kurulduğu günden bugüne çalışmaktadır.

9ekim Grup Hizmet İlkesi

Profesyonel bir organizasyonunun ayakta kalması ve başarısını sürekli kılması için iş ahlâkının ilkelerine (güven, dürüstlük, dakiklik, müşteri çıkarlarına öncelik tanıma, kalite standartlarını koruma vb.) uyması gerekir. Bir aile şirketi olan 9ekim, bu ilkelere sıkı sıkıya bağlılığı sayesinde, hizmet verdiği uluslararası ve yerli sermayeli birçok firmanın güvenini kazandı:

Efes Pilsen, Coca Cola, Citi Bank, Deutsche Bank, Bayer, Nova Nordisk, 3M,Amerikan Konsolosluğu, ABN Ambro Bank, Suudi Arabistan Konsolosluğu, NATO, Levis, AİG sigorta, Bayer, Los Angeles Time, Vodafone gibi uluslararası firma ve kuruluşlarla, Türkiye’de yaşayan birçok yabancı uyruklu şahıs 9ekim’in gümrük müşavirliği, lojistik ve relokasyon hizmetlerinden yararlanmayı tercih etti. Tercihleriyle yanılmadılar çünkü 9ekim, hizmet kalitesi ile müşteri beklentilerini karşılamakla kalmadı, yanlış (ya da eksik) bilgilendirmeden kaynaklı zaman ve cezai işlemlerin önüne geçerek müşterilerinin haklarını korudu. Müşteri portföyünü incelemek için REFERANSLAR sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yasal Hatırlatma: Web sitesinin içeriği (araç, mevzuat, kanun vs.) bilgi vermek amacıyla oluşturulmuştur. Herhangi bir şekilde yol gösterme ya da tavsiye niteliği taşımaz. Sitede yer alan bilgilerin doğru ve güncel olabilmesi için özel bir dikkat ve çaba gösterildiği halde, kullanılan kaynaklar ya da kişisel hatalar veya kanun değişiklikleri nedeniyle yanlışlıklar olabilir. 9 Ekim Grup Limited Şirketi olarak bu tip durumlarda herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Bizi neden seçmelisiniz?

 • Araştırma yapar
 • Soru sorar

 • Soruları dinler

 • Öğrendikleri ile yetinmez

 • Teknolojiden yararlanır

 • Resmi yetkiye önem verir

 • Hizmet verdiği alanlarda uzmanlaşır

 • Müşterilerinin dilini konuşur

 • Soru ve sorunlarını önemser

 • ve size özel çözümler üretiriz.

%100 Mutlu Müşteriler

 • Tarafıma sunulduğu araba ithalatı servisi, resmi mavi plaka işlemleri ve aracımın geldiğim ülkeye ihracat hizmetleri için 9 Ekim Grubu‘na ve Tahir Erbil Bey’e teşekkür etmek istiyorum. Aldığım hizmetinden çok mutluyum ve memnunum. Tüm prosedür boyunca Tahir Bey ve diğer 9ekim personeli uzmanlığı ve müşteri odaklığı yaklaşımı ortaya koyarak aklımda pozitif bir imaj bıraktı. Herkese 9ekim servisleri kullanmaları tavsiye ederim.Mario Valdes
 • 2016 yılında firmamızdan hizmet alan Kenan Sofuoğlu’nu Dünya Supersport Şampiyonası’nda ki başarısından dolayı tebrik eder, 5. kez kazanmış olduğu şampiyonluğunun devamını dileriz.Kenan Sofuoğlu
 • Şirketinizi “9 Ekim Grubu” tanımak çok güzel oldu benim için. Bana ve aileme relokasyon sürecisinde yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkür etmek istiyorum size. Ev eşyalarımın taşıması süperdi, hiç bir eşyada çizik bile bulamadım. Genelde sorunlu olan gümrük işlemleri hızlı bir şekilde halledildi. Ayrıca çalışma izni ve ailem için oturma izni başvuruları gecikme olmadan yapıldı. Bunun yanı sıra kuruluşunuz yurtdışından araba alma ve uluslararası araba nakliyesi konularında tarafıma yardımcı oldu. Sizden gurur duyuyorum ve hizmetlerinizden çok mutluyum. “9 Ekim Grubu” Türkiye’de expatlara hizmet verme konusunda gerçek bir uzmandır.Mr. Preben Riis-Hansen

Referanslarımız

Back to top