Tax Free Car Alış

TaxFreeCar Almak için Güvenli Adres!

Türkiye’de bulunan, çalışma izni olan yabancılar, öğrenciler yabancı emekliler diplomatlar yâda kuruluşlar bugüne kadar 9ekim grup güvencesiyle TaxFreeCar hizmeti aldı. Yüzlerce insana, yabancıdan yabancıya vergi ödemeden hızlı ve sorunsuz şekilde 2. El ve yeni araç tahsisi gerçekleştirdik.

Yabancıdan Yabancıya TaxFreeCar sektöründe tecrübeli ve kurumsal hizmet veren ilk ve tek firma olan 9ekim grup birlikte çalıştığı firmalarla insanlara A’dan Z’ye Uluslararası araç nakliye hizmet sunmaktadır.

22 yıllık gümrük müşavirliği tecrübemizle müşterilerimize her zamanen iyi hizmeti vermeyi amaçlarız. Geçmişte yaptığımız işleri görmek için referanslar sayfamıza bakabilirsiniz.

Avrupa’dan yapılan siparişler de müşteri memnuniyeti için sorumlu arkadaşlarımız kontrol ettikten ve onay raporu verdikten sonra ithalat gerçekleşir.

İnternet sitemizde isteğinize göre araç bulabilirsiniz!

2000 yılında yabancıdan yabancıya Taxfreecar satışı için kurulan internet sitemiz, Türkiye ve Avrupa’daki stoklarımızda bulunan tüm araçların bilgilerine ulaşabilir, stoklarımız gün aşırı güncellendiği için internet sitemizi veya sosyal medya hesaplarımızı düzenli takip etmek istediğiniz aracı bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Stoklarınızda olmayan araç istiyorum ne yapmalıyım?

Sitemizde yayınlanan satılık araçlar içinde bulamadığınız araçlar için DETAYLI ARAÇ ARAMA butonuna tıklayarak taxfreecar.net sitesinde ulaştığınız Sipariş Formu’na aradığınız aracın özelliklerini girdikten sonra aradığınız aracın stokta olup olmadığını görebilirsiniz.

Talep ettiğiniz ve sitenin temin ettiği ya da önerdiği araç yurtdışı stoklarından temin edilen bir araç ise sizin adına Almanya’dan ihracat faturası kesilerek İstanbul merkezince düzenlenen sözleşme garantisi dahilinde 10-15 iş gününde adresinize teslim edilir.

Firmamız Türkiye’de ki birçok yabancı firmanın yöneticilerinin araçlarını sorunsuz bir şekilde teslim etti:

Bu firmalardan bazılarını referanslar bölümümüzde bulabilirsiniz.

Özel bir araba istiyorum diyorsanız:

Ferrari, Porsche, spor otomobil ya da diğer lüks araçlardan almak istiyorsanız ve taxfreecar.net stoklarında yoksa Almanya’daki Uzman TaxFreeCar Araç Alış Kadromuz devreye girerek, talep ettiğiniz aracı en uygun şartlarda Almanya’da bulunan ilgili markalı aracın bayilerinden temin eder. Almanya’dan sizin adınıza ihraca faturası kesilerek İstanbul merkezinde yapılan sözleşme garantisi dahilinde istediğiniz adrese teslim edilir.

Avrupa stoklarından seçilerek sözleşme dahilinde satın alınan araçların teslimat süresi 10-15 işgünüdür. Firmamız bugüne kadar Türkiyedeki birçok yabancı sermayeli firmanın yöneticilerinin araçlarını bu yolla temin etmiştir.

Öncelikle Türkiye ve Avrupa stoklarımızda istediğiniz aracı sitemizin DETAYLI ARAÇ ARAMA fonksiyonunu kullanarak aramanızı öneririz. Buradan bir sonuç alamazsanız bizimle temasa geçerek sizin için özel bir araç seçeceğimizi kullanabilirsiniz.

Back to top